Lze ušetřit na vytápění?


Už před nějakou dobou jste se rozhodli že budete stavět dům, ale nevíte si rady s tím, zda ho dokážete financovat? Pokud máte od banky schválenou hypotéku a teď řešíte náklady na vytápění a elektřinu, můžete být v klidu. Dnes se staví převážně nízkoenergetické domy, které musí mít tepelné čerpadlo, které pomáhá v domě udržovat optimální teplotu. Díky tomu se dá ušetřit na topení i na klimatizaci. Naše domy jsou vybaveny kromě tepelného čerpadla i solárními panely. Vyrobíte si svoji vlastní elektřinu, a dokonce budete moct prodávat tu, co nevyužijete. Můžete si ji uložit do baterií i na později. Takže ušetříte i za elektřinu.

tepelné čerpadlo

Chcete si nechat postavit dům?
Dnes v podstatě nepostavíte nic jiného než tento druh domu. Pokud budete chtít abychom vám dům postavili, můžete si vybrat mezi dřevostavbou a zděným domem. Oba typy domů se dají postavit jako nízkoenergetické. Ke stavbě používáme jedině kvalitní a moderní materiály, díky kterým budete mít moderní dům, ve kterém se nebudete muset bát účtů za energie.

stavba domu

Domy stavíme již několik let, a předali jsme desítky novostaveb. Bydlí v nich i několik známých osobností. Naše firma se vyznačuje kvalitou a velkým výběrem typových projektů. Naše projekty si můžete prohlédnout na našem webu, kde najdete všechny informace ke každému domu. Pokud se stane že vás žádný projekt nezaujme, můžeme vám připravit projekt na míru. Protože si klientů vážíme, snažíme se jim stavbu ulehčit jak to jen jde. A proto nabízíme i možnost vyřízení stavebního povolení.

Zděné domy dokončujeme v řádu měsíců, u dřevostaveb jsme o něco rychlejší díky tomu, lese montují hotové díly. Klíče od svého nového domu tak může držet velice rychle. Začněte stavět s námi, a příští rok už budete bydlet ve svém vlastním novém domě. Objednejte se k nám na konzultaci, uvidíte, že jsme správná volba.