Kočárek pro miminko

Různé parametry

Očekávání narození miminka je rozhodně radostnou události, akorát se musíte připravit, že Váš život se tím trochu změní. Dobré je se na tuto změnu připravit, protože začátek bude o dost jednodušší. Budeme muset řešit hned několik starostí. My se dnes zaměříme na výběr kočárku, protože bez něj se rozhodně neobejdeme.

černobílý kočárek

Měl by vyhovovat nám a samozřejmě našemu dítěti, protože to v něm bude trávit dost času, takže má významný vliv na vývoj jeho páteře. Každé miminko se rádo houpe, protože to napodobuje pohyby v břichu maminky, takže se mu při tom i lépe usíná, proto potřebujeme dobré odpružení. Na bychom neměli volit zbytečně malá kola, protože to zhoršuje průjezdnost terénem. Když už jsme u té konstrukce, tak nezapomeňte na pevný rám a dobrou stříšku. Vhod přijdou uložené prostory, abychom pro miminko měli vše po ruce i mimo domov. Bezpečnosti se v ověřených obchodech bát nemusíte, protože produkty splňují normy.

Pečlivý výběr

Kočárek rozhodně není produkt za pár korun, takže bychom si měli pečlivě vybrat, aby nám skutečně vyhovoval. Vybírat je rozhodně z čeho, protože kromě kamenný obchodů je tu možnost vybírat přes e-shop. Zde můžeme narazit na Kočárky EasyGo. Stojí sice několik tisíc, což Vám může připadat jako vysoká cena, ovšem mezi kočárky se řadí na samotnou špici, takže za ty peníze to opravdu stojí. Dočkáte se tíží kvalitního zpracování a ergonomie, která poskytne pohodlí při používání.

rodiče s kočárkem

Tento výrobce nabízí také kočárek pro dvojčata, takže nemusíme kupovat dva kočárky, což je také problém z důvodu, že by bylo potřeba pro jejich tlačení dvou lidí. Kromě běžného kočárku na ležení mají sportovní typ, který poznáte podle šikmé hlavní části. Slouží pro umístění dítěte tak, aby měli nohy dolů, takže je vhodnější pro starší potomky. No a po této fázi nastává ta, kdy se děti naučí sami chodit a potom jim mnohdy nebudeme ani stačit.