Elektronické cigarety – kouření přítomnosti a boudoucnosti


Elektronické cigarety jsou v posledních letech velkým tématem, a to zdaleka nejenom pro zapřísáhlé kuřáky. Elektronické cigarety totiž ovlivňují celou naši společnost. Kouření klasických cigaret je nyní na ústupu. V nenávratnu jsou pryč ty doby, kdy jste si mohli vychutnat cigaretu kdekoliv vás napadlo. V restauraci, v letadle, ve vlaku, v kanceláři. Pro naši dnešní generaci se to zdá již jako scifi. Ale co takové elektronické cigarety?

elektronické cigarety

Elektronické cigarety jsou v mnoha ohledech daleko lepší, než cigarety klasické. V prvé řadě neobsahují tolik škodlivých látek, jako například dehet, které obsahují klasické cigarety. Náplň v elektronických cigaretách je pouze zahřívána, a nedochází k nebezpečnému spalování, jako u papírových cigaret. Neobsahují také tolik nikotinu, respektive, můžete si zvolit, kolik nikotinu chcete ve své náplni mít. Je možné si zvolit i to, že ve vaší náplni nebude nikotin vůbec žádný, tudíž se u vás ani nebude prohlubovat závislost.

Elektronické cigarety jsou dobře dostupné. Dnes sice tak moc, jako klasické cigarety, které koupíte v každé menší trafice nebo supermarketu, ale v dnešní době už elektronické cigarety nejsou zdaleka jenom záležitostí internetu. Samozřejmě, na internetu najdete větší výběr, než v kamenných prodejnách, ale díky velké konkurenci si můžete snadno vybrat svůj oblíbený obchod, například vape shop E-cigo.

vape

Elektronickou cigaretu si také můžete vychutnat nad daleko více místech, než klasickou cigaretu. Stále s ní nepochodíte v dopravních prostředcích a podobně, ovšem takových barech nebo restauracích už to často nebývá problém. Je to hlavně proto, že elektronické cigarety na rozdíl od klasických cigaret nezapáchají, a tím pádem neobtěžují ostatní hosty.

Navíc si můžete zvolit jakou chcete příchuť náplně, a to od základních tabákových, přes ovocné, až po speciální, které mají příchutě třeba vašeho oblíbeného dezertu.