Domácí bazén pro vaše potěšení


Mít doma vlastní bazén bývalo výsadou velmi bohatých lidí, protože šlo o extrémně drahou položku. Ani nafukovací bazény nebyly dostupné, a v momentě kdy se dostaly na trh nebyly tak levné jako dnes. Pokud se rádi koupete ale nemáte vlastní bazén, můžete si ho dopřát. Spousta lidí si dnes bazény kupuje, protože už jsou cenově dostupnější než tomu bylo ještě před pár lety. Dnes si můžete koupit klasický plastový bazén na povrch pozemku nebo do země, to záleží jen na tom kolik peněz chcete do bazénu investovat a jaké máte požadavky.

luxusní bazén

Výběr bazénu https://www.bazenygluc.cz/clanky/vyber-bazenu.php se odvíjí nejen od rozpočtu, ale i od toho, zda budete v bazénu plavat a nebo se jen chcete smočit. Podle toho se totiž vybírá velikost bazénu. Bazény jsou dnes v mnoha velikostech, nejmenší má 4 metry na délku a v zapuštěné variantě stojí něco pod 60 tisíc Kč. Ty největší stojí nad 100 tisíc Kč, takže si vybírejte buď podle ceny a nebo podle toho jak bazén využijete. Na našem webu najdete spoustu užitečných tipů, jak vybrat bazén.

Naše bazény jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který byl vyvinut speciálně pro bazény. Musí totiž snášet teplotní šoky, horka i zimu. Aby vám bazén vydržel co nejdéle, je nutné se řídit pokyny výrobce a dodržovat údržbu a zazimování. Jedině tak docílíte toho, že váš bazén bude celé roky jako nový. Nezapomínejte ani na bazénovou chemii, protože bez ní vám voda nevydrží dlouho čirá.

žena v bazénu

U nás koupíte nejen samotné bazény, ale i celou řadu bazénových doplňků. Protože patříme mezi špičku mezi bazény, určitě vám rádi pomůžeme vybrat i doplňky jako přelivy, perlátory nebo třeba osvětlení. Co se týče bazénů, nabízíme toho opravdu hodně. Bazény děláme i na klíč, takže pokud chcete mít bazén od A do Z bez starostí, určitě zvažte i tuto variantu. S bazénem od nás už nebudete muset na koupaliště a budete se koupat kdykoliv budete chtít.