Jak dobře znáte svou partnerku aneb jak posílit vaši erekci

Viagra cena bez receptu vás vůbec nemusí zajímat, pokud si uvědomíte, že za problémy s vaší erekcí stojí zejména mizerné jídlo a stres. Změna jídelníčku je snazší, než si myslíte, zajděte se inspirovat do vegetariánské restaurace a do prodejny zdravé výživy a určitě tam objevíte mnoho kvalitnějších potravin a pokrmů, než jaké jsou vám podstrkovány v rádoby atraktivních obalech, ovšem s výživově mizerným obsahem.

hezká dívka

A co se týče stresu, buďte v tomto postoji nekompromisní a doslova jej zadupejte do země. Pomůže vám v tom i Kotvičník, Ashwagandha, Maca peruánská nebo Korejský ženšen.

Vítězství je na dosah

Jakmile jdete cestou zdravějšího stravování a eliminace stresu, pak už jen doladíte to ostatní, ovšem pozor! To vyladění musí navazovat na jistou podmínku, a tou je partnerka, která to s vámi i sama se sebou myslí doopravdy upřímně, miluje vás jako sebe sama, a má v sobě ukryté všechny pozitivní ctnosti.

Jen tak si můžete užít vzájemnou rozkoš na vyšší tělesné i duchovní úrovni, a jen tak bude váš sex dosahovat nebeských výšin. Sex s ženou sobeckou, závistivou a zlou vám brzy erekci utlumí a svým způsobem je takovýto vztah i druhem stresu. Sobeckou partnerku ale nezašlapávejte do země, jen jí prostě dejte „sbohem“.

dívka u stromu

A jak si užít rozkoš co nejlépe? Ideální je milování ráno kolem osmé. Večer si dejte lehkou sprchu a požádejte partnerku, aby se umývala jen obyčejným mýdlem bez parfemace, případně (dle stupně znečištění pokožky) použila jen čistou vodu bez mýdla. Ulehněte do postele brzy, ať se na „to“ dobře vyspíte a nepoužívejte žádné parfémy. Ráno po probuzení vám bude partnerka vonět přirozeným potem, a ten je velmi silným povzbuzovačem testosteronu neboli afrodiziakem. A klidně si dopřejte i pot v podpaží a vůni vagíny a chodidel, tam bývá tento vjem nejintenzivnější. A připadá-li vám tento postup „ujetý“, pak si ověřte, že vůni ženského potu považuje za přirozenou i známý sexuolog MUDr. Radim Uzel.