Jak docílit zdravých zubů?


Spousta lidí má problém se zubní hygienou
Péče o zuby není nic složitého, přesto je to věc, kterou mnoho lidí nezvládá jak by měli. Základem správné péče o zuby je pravidelně čištění vhodným zubním kartáčkem. U něj to ale nekončí. Je potřeba používat i zubní nit a kartáček do mezizubních prostor. Právě na tyto kartáčky mnoho lidí zapomíná. Následkem toho jsou zubní kazy, protože ty vznikají ze špatného čištění zubů. Plak je shluk bakterií, které napadají zuby. Vznikají kazy, které zpočátku vůbec nebolí, a začnou se ozývat až po nějaké době. Pokud vás zuby začínají bolet, je to první varovný signál.

zubař a pacient

To nejhorší co můžete svým zubům udělat, je špatný životní styl. Pití slazených nápojů, příliš mnoho sladkostí ale i návykové látky způsobují poškození zubů. Velmi snadno se poškodí sklovina, a zub už se většinou nepodaří zachránit. Jestli chcete mít co nejvíc svých zubů a navíc v dobrém stavu, nezbude vám nic jiného než se o ně starat. Pokud o zuby přijdete, máte možnost nechat si vyrobit nasazovací zuby, které ale nejsou tak komfortní, a nebo zubní implantáty, jejichž cena se pohybuje v řádu desítek tisíc korun za jeden jediný zub.

zubař pracuje

Velkým problémem je nedostatek zubních lékařů. Mladých absolventů moc nepřibývá a ti starší už mají odslouženo, takže chodí do důchodu. Když se někde otevře nová ordinace, většinou má zaplněné kapacity do pár hodin. Pokud hledáte který zubař v Praze má ještě volno, můžete se zaregistrovat k nám. Jsme moderní klinika se třemi pobočkami, takže se můžete objednat tam kde to pro vás bude přijatelnější.

Proč k nám?
U nás najdete moderní a nové vybavení, takže vás kompletně vyšetříme, a také provádíme veškeré zubní zákroky. Kromě zubních náhrad vyrábíme rovnátka, a také vám můžeme zuby vybělit. Vaše zuby u nás budou v těch nejlepších rukách. Nebojte se zubaře – teď už nemáte důvod.