Nemáte auto? Žádný problém!

To, že se vymyslí nějaká technická věc neznamená automaticky, že to budou mít hne všichni. Jednak na to nejsou peníze, jednak lidé nejsou takoví, že by si museli hned koupit něco nového, protože jsou vůči tomu i tak trochu skeptičtí. A není se čemu divit, kolikrát nové vynálezy nedopadly moc dobře. Proto je třeba věřit hlavně sám sobě, a tedy nedělat nebezpečné věci a zbytečně zkoušet něco nového jen proto, že je to senzace. Ovšem někdy si to lidé nepořídí ani když je to nové už několik desítek let. Jsou totiž lidé, kteří na to peníze nemají, pokud se jedná o věc, která stojí opravdu dost peněz. A to je naprosto normální, v některých případech je to dokonce i dobře.

auto

Například když se bavíme o takovém autě, jsou pořád lidé, kteří auto nemají a ono je to dobře, protože kdyby měl každý člověk auto, tak si tu planetu zničíme mnohonásobně rychleji, protože všechny výfukové plyny jsou pro nás škodlivé, minimálně do budoucna. A všichni víme, jak funguje skleníkový efekt a podobně. Navíc nám hrozí samozřejmě globální oteplování, tání ledovců a podobně. Nebude to vůbec jednoduché. Ale vrátíme se zpět k tomu autu. Mít auto není v dnešní době naštěstí pořád samozřejmost, protože auta stojí peníze a lidé velmi často jezdí spíše MHD, než aby jeli vlastním autem, které mnozí pořád ještě nemají.

auto

MHD je navíc levnější, pokud jede autem jen jeden člověk a nemůže se dělit benzín napůl. Lidé si to ale neuvědomují, protože je to věc, na kterou se nyní nemůžeme podívat a ani nám nedochází. Třeba takové odpadky se lidé už pomalu snaží třídit, protože vidí velké kupy odpadků. Ale benzín a celkově auto je pořád problém, protože to není na první pohled znát, že to způsobuje potíže. V dnešní době se ale bez auta úplně v pohodě obejdete, a to třeba i když se chcete vydat autem na dovolenou, protože existují různé půjčovny aut v Praze, kde si za určitou částku můžete na určitý počet dní půjčit auto.