Věnujte dostatek času koncepci svatebního oznámení

Když objevíte v poštovní schránce bílou obálku a v ní stručný text zlatým písmem na bílém kartonu, že váš kamarád Pepa Zlámal si bere 25. září tohoto roku bývalou spolužačku Irenu Svobodovou, a nad textem se bude skvět zelená ratolest se dvěma snubními prstýnky, bude to sice krásné, ale poněkud obvyklé svatební oznámení. Za pár let možná upadne v zapomnění, a pokud si jej neschováte na památku mezi vaše fotografie, třeba si i na jeho podobu po deseti letech ani nevzpomenete. Takových oznámení tiskaři tisknou po celém světě tisíce, možná miliony. Vy byste však mohli přijít s něčím originálním, co se dosud nevytisklo, protože si zkrátka nikdo dosud nic podobného nevymyslel.

snubní prstýnky

Oznámení s bílou krajkou – kdo miluje krásné krajkové motivy, může využít bílou krajku na tmavém přírodním neběleném papíru světle hnědé barvy, a nechat vše vytisknout bílým textem.

Akvaristé – ti z vás, co si rozumí jako nadšení akvaristé a milovníci pokojových rostlin, mohou pojmout oznámení jako jedno velké, rostlinami osázené akvárium.

Rytíři – novomanželé, kteří se věnují historickému šermu a podobným středověkým zálibám, například řemeslným dovednostem, mohou mít oznámení koncipované ve starobylém švabachu s erbovním znamením.

svatební oznámení

Kočky a psi – kdo se věnuje domácím mazlíčkům, může jim dát prostor i na svatebním oznámení. Bude to stylové a každý z pozvaných hostů bude mít jasné povědomí o tom, co oba novomanžele zajímá ve volném čase.

Maséři – někteří lidé zasvětili svůj život wellness službám a masážím. Jedny z nejúčinnějších jsou reflexní masáže chodidel. Oznámení ve tvaru lidského chodidla s vyznačenými reflexními body vám rozhodně utkví v paměti na dlouhou dobu.

Vodáci – zajímavé by mohlo být i oznámení ve stylu raftu či laminátové kánoe. I nadšení vodáci z vodáckých oddílů uzavírají sňatky.

Piloti – a jestliže se rozhodnou vstoupit do manželství pilot s letuškou, oznámení ve tvaru dopravního letadla nebo fotky kokpitu s letovými přístroji bude určitě velmi originální.