Nenáročný skleník, který si oblíbíte


Mezi naše velmi oblíbené skleníky patří v současné době skleníkové přístavby. Je to celkem přirozené, protože se hodně upřednostňuje bydlení, ale s nabídkou menších pozemků. Na zahrádku poté nezůstává tolik volného místa, jak by si člověk přál. Skleník ke zdi se dá bez problémů namontovat na stěnu domu a v podstatě nepotřebujete tolik volného prostoru, jako když budete stavět skleník přímo na zahradu. Ideální je, když si vyberete stranu domu, kam vám svítí nejvíce sluníčko, protože tím zase získáte další výhody. Stěna domu bude takový akumulátor, který se nahřeje a poté bude regulovaně vytápět zase skleník.

skleník ke zdi

Využití po celý rok

Skleník ke zdi můžete využít nejen v době vegetace, ale také i v zimním období. Ideální je z něho zimní zahrada, která bude v podstatě součástí domu. Jako výrobce můžeme ještě pro vás udělat to, že vám konstrukci můžeme nabídnout v barvě vašeho domu, poté bude skleník nádherně vypadat a designově ladit s prostředím. U našich skleníků oceníte i to, že větrání je od hřebene skleníku, což má za následek lepší výměnu vzduchu a jeho proudění. To opravdu prospívá rostlinám mnohem více než klasické, obrácené větrání.

skleník u zdi

Snadná montáž

Skleník ke zdi si zvládnete postavit sami. Dostanete od nás plánek a ten vás krok za krokem provede montáží. Nicméně pokud byste se z nějakých důvodů necítili na jeho stavbu, tak neváhejte si objednat rovnou s koupí i odbornou montáž. I v tomto případě se samozřejmě můžeme bez problémů domluvit. Stejně tak není problém se na nás obrátit, pokus byste chtěli nebo potřebovali skleník, který bude mít atypické rozměry, nebo vaše požadavky budou zcela nestandardní. Skleníky vyrábíme přes třicet let a rozhodně si umíme poradit s každou objednávkou. Případně s radou, který skleník by byl nejlepší od vaší lokality. Možností, jak si pořídit skleník na míru je skutečně mnoho a my vám rádi pomůžeme naplnit sen.