Stojí za to se o něj starat


iPhone je velice populární telefon, který používají lidé k práci i k zábavě. Mít iPhone je dnes navíc i otázkou společenské prestiže, protože je to jeden z nejdražších telefonů. Apple ale nabízí více modelů každý rok, ale ten nejlevnější s označením mini vydal jen dvakrát. I Apple chce jít s dobou a tak se snaží zákazníkům nabídnout každý rok něco nového. Protože vyrábí nové modely telefonů, které si zájemci kupují ještě před oficiálním uvedením na trh a pak čekají na dodání. Na straně druhé jsou lidé, kteří vůbec nepotřebují kupovat telefon každý rok a klidně si nechají ten, který si koupili třeba před 10 lety.

obaly na telefon

Starší telefon neznamená že na nový nemáte, takže pokud vám vyhovuje a funguje, není důvod měnit jej za nový jen aby si někdo z vašeho okolí náhodou nemyslel že nemáte peníze. I telefon, který byl vyrobený třeba v roce 2015, může být plně funkční i dnes. Jediná nevýhoda je, že jakýkoliv výrobce telefonů pozvolna ukončuje podporu aplikací, takže některé funkce na starším telefonu mohou být omezené. To je jeden z důvodů proč si lidé nakonec nové telefony kupují po pár letech.

iphone obal

5s byl legendární
Mnoha uživatelům iPhonu vyhovují spíše menší modely, které se pohodlně vejdou do ruky. Ovládat telefon jednou rukou je příjemnější a často i potřebné, protože druhou ruku potřebujete na něco jiného. Jenže Apple se vydal opačným trendem, a to sice trendem stále větších telefonů. Ani mužská ruka často nedokáže nejnovější modely s označením MAX pohodlně chytit do ruky. A právě proto spousta lidí stále zůstává věrných modelu 5, 5s nebo mini. Pokud i vy máte takto starý model a nechcete ho měnit, určitě na něm mějte obal na iPhone 5s, který může velice významně prodloužit jeho životnost. Obal totiž telefon ochrání před poškozením v případě, že by vám telefon spadl na zem – díky obalu nebude poškrábaný ani mu nepraskne kryt.