Pár rad k výběru svatebního oznámení.


Je to tady už jako malá holčička jste snila, že se budete vdávat. Našla jste prince na bílém koni a ten vás požádal o ruku samozřejmě s dovolením rodičů. Co jiného odpovědět než ano, když je to ten pravý. Hned vám proběhne hlavou, že toho budete muset hodně zařídit a oběhat než bude váš vysněný den. Samozřejmě na to nebudete sama, ale bude při vás s vašim rozhodnutí stát váš princ. Každé rozhodnutí byste měli společně diskutovat a vybrat vždy to nejlepší řešení pro oba dva. Ať už se bude jednat o dort, místo konání, pozvání hostů, svatební oznámení nebo další podstatné věci. Ovšem máte na to celý rok, nebo jak se dříve tvrdilo do roka a do dne od žádosti o ruku.

nejoriginálnější svatební oznámení

Abychom vám to aspoň v jednom směru trochu zjednodušili, řekneme si pár užitečných rad, které vám pomohou při promýšlení, než začnete s výběrem svatebního oznámení. Říkáte si, že to není žádná věda, ale v dnešní moderní době existuje spousta variant a kreativního cítění, které dodá vaší pozvánce jedinečnost a originalitu. Přece nechcete svatební pozvánku, jako měla před pár měsíci vaše kamarádka, které jste byli na svatbě. Nebylo by to vhodné a ještě by si mohla myslet, že se opičíte. To nechce žádná nevěsta slyšet. Chcete nejoriginálnější svatební oznámení, které bude jen a jen vaše.

nejoriginálnější svatební oznámení

Jako první byste se měli zaměřit na tvar a typ formátu. Jestli bude pozvánka na svisle nebo vodorovně. Od toho se bude odvíjet text a vzhled samotné svatební pozvánky. Oznámení může být celistvé nebo naopak děrované. Jsou různě vyřezávané do tvarů květin a ornamentů. Po rozhodnutí formátu je na řadě tvar a velikost písma. Jestli vše bude psané velkým písmem nebo je jména ženicha a nevěsty a zbytek pozvánky bude psacím písmem. To vše rozhodne o konečném vzhledu. Nakonec vás bude zajímat pozadí za texem. To může být pouze v pozadí nebo vystupovat do samotného textu. Doufáme, že tyto jednoduché body vám ve výběru pomohou.