Podnikejte v klidu se sídlem v Praze


Chystáte se zahájit podnikatelskou činnost, například v oboru zdravé výživy? Chtěli byste spustit činnost e-shopu s nabídkou kvalitních potravin, které obstojí v konkurenci mezi podobně zaměřenými obchody, a také mezi výrobky nabízenými v supermarketech? Máte svou vlastní vizi nabízeného sortimentu a také případné spolupráce s místními farmáři a dalšími pěstiteli lokálních zemědělských komodit v BIO kvalitě? O tyto služby je dnes velký zájem, protože mnoha lidem není lhostejný přístup k jejich vlastnímu zdraví, protože si uvědomují, že prevence je obvykle důležitější, než léčba, která již přichází příliš pozdě.

svítání v Praze

Jednání s obchodními partnery – nadšenci zdravé výživy obvykle začínají skromně v místě svého bydliště. To je celkem pochopitelné, protože každý podnikatelský rozjezd se nesmí uspěchat a je třeba zvážit mnoho faktorů, které tu vstupují do hry. Jakmile se ale obchod rozjede, obvykle zjistíme, že je třeba mít reprezentativní prostory pro jednání s obchodními partnery, případně se zákazníky. Je totiž velký rozdíl mezi tím nabízet partnerství a podepisovat kontrakty u vás v obýváku nebo na zahradě pod slunečníkem, kde v sousedství kokrhá kohout, štěká německý ovčák a soused řeže dřevo na cirkulárce, takže tu nemáte ani potřebný klid na obchodní jednání, a mezi virtuální kanceláří, respektive zasedací místností v Praze, kde máte k dispozici větší prostory i s kuchyňkou a toaletou.

Divoká Šárka

Zřídit si sídlo firmy v Praze a využít zasedací místnost je výhodné pro obě strany, na vaše klienty a partnery to lépe působí, a může být i dobrým zvykem po podpisu smluv pozvat vaše přátele na oběd do restaurace a poté zavítat na pražský Petřín nebo do krásné oblasti Přírodního parku Divoká Šárka – Lysolaje, kde se odreagujete, odpočinete a zbavíte případného stresu, který předcházel vašemu setkání v pražských ulicích.