Hodně muziky za málo peněz


Jistě vám neuniklo že ceny za bydlení jsou na historickém maximu. Sehnat dnes pro mladou rodinu s dětmi rodinný dům, který by nestál pomalu 10 milionů, je dost složité. Většina lidí si navíc dům bez hypotéky nemůže dovolit. Bohužel výše měsíční splátky je pro většinu lidí příliš vysoká. Pokud chce mít pár děti a nebo už je má, a pokud je žena na rodičovské dovolené, má pár navíc ještě větší problém dům sehnat. Lepší už to bohužel nebude. Je potřeba počítat s tím že bydlení bude velice drahé už napořád.

mini dům

Situace je stejná i v zahraničí, a tam je bydlení ještě dražší. Například ve Francii zaplatíte za opravdu velice malý byt pomalu stejné peníze jako u nás za rodinný domek. Proto v zahraničí vznikl koncept tiny house, což je v překladu mini dům. Je to malinkatý domek, který má menší zastavěnou plochu. Podle typu od 25 m2 a více. Na tak malé ploše se dá také pohodlně bydlet, a důkazem toho jsou spokojené rodiny, které už v těchto menších domcích žijí. Pokud si to neumíte představit, podívejte se na nabídku tiny houses, kde uvidíte nejen fotografie, ale také detailní informace. Ne každý si totiž umí představit jak to uvnitř vypadá.

peníze bydlení

Mít menší domek může být i výhoda, a to zejména z finančního hlediska. Finance jsou u pořizování bydlení stěžejní. Jestli nechcete platit vysoké měsíční splátky a nebo byste ani tak vysokou hypotéku nedostali, může to být ideální alternativa i ve vašem případě. V malém domku se naučíte žít celkem rychle, není to nic v čem by se žít nedalo. Dům je kompletně připravený k nastěhování a najdete v něm všechno co potřebujete – i koupelnu a wc. Dům má elektřinu, vodu i topení, stačí se jen napojit na sítě. Je totiž postavený na podvozku a dá se převézt, kamkoliv je potřeba. Stačí si říct kam to bude a za pár hodin máte dům hotový. Zvažte svoje možnosti a dejte šanci levnějšímu bydlení.