Konec hádek


Každý bytový dům má samostatné bytové jednotky a také společné prostory. Společné prostory jsou tvořeny chodbami, výtahem, nebo i kočárkárnou a sušárnou. Všechny společné prostory využívají všichni lidé, kteří v domě žijí. Bez toho by se totiž ani nedostali do bytu. Úklid společných prostor je na delší dobu, protože jde o větší prostory které bývají i honě znečištěné vlivem užívání tolika lidmi. A když zrovna venku prší nebo padá sníh, je úklid o to těžší.

paní uklízečka

Některé domy nemají výtahy, a tak se musí tahat voda po schodech ve kbelíku až ze sklepa. Do každého patra je navíc potřeba mít čistou vodu, protože jinak se bude špína a prach tahat z patra do patra na mopu či na koštěti, což nakonec způsobí to, že úklid bude naprosto zbytečný. Dříve bylo běžné že se střídaly jednotlivé byty a každý týden uklízel někdo jiný. Všichni se dohodli jak často se budou uklízet společné prostory a nikdo neprotestoval. V současné době ale přibývá bytových domů, kde je úklid po jednotlivých bytech takřka nemožný.

Není čas
Spousta lidí dělá v práci dlouhé směny a dny kdy mají volno si sotva zvládají udržovat pořádek a čistotu u sebe doma. Nechtějí se ještě uklízet se společnými prostory, navíc pokud se musí voda nosit po schodech. Nejen pro tyto případy je nejlepším řešením zajistit úklid prostřednictvím úklidové služby. Naše firma zajišťuje úklid bytových domů v Praze 9 ale i po jiných částech Prahy. Můžete využít pravidelný týdenní úklid, případně jen generální úklid například jednou za půl roku.

mytí oken

Je lepší se domluvit společně a zaplatit firmu, než se hádat kdo už uklízel a kdo je zrovna na řadě. Nechat si uklidit je lepší i z toho hlediska, že profesionální uklízečky mají jiné standardy a uklízí zpravidla daleko lépe než někdo, kdo se úklidem neživí. Vyzkoušejte naše služby, a uvidíte ten rozdíl.