Vztah mezi dvěma spolužáky


Klidně se může stát to, že lidé, kteří spolu chodí do třídy, se do sebe zamilují a ve třídě tak vznikne pár. Jestliže ale něco není ideální, je to to, když se vaší spolužáci dozví, že spolu chodíte, protože je dost možné, že si vás budou dobírat.

Bohužel dÄ›ti takové jsou a jeÅ¡tÄ› na stÅ™ední Å¡kole se setkáme s tím, že jsou schopny se druhým posmívat, dÄ›lat jim naschvály apod. a to zejména v prvních dvou roÄnících. PozdÄ›ji už zaÄínají být dÄ›ti rozumné. V urÄitých případech je ale vhodné nechat si po nÄ›jakou dobu urÄité vÄ›ci pro sebe.

dva lidé

Když o tom, že spolu dva lidé ze třídy chodí, budou vědět jen ti, se kterými si oba rozumí nejvíce, nemuselo by to vadit. Je ale důležité, aby to věděli jen oni a nikdo jiný.

Vztah mezi dvÄ›ma spolužáky může a nemusí být problémem. Pokud to ÄlovÄ›k drží v tajnosti, ve výsledku je to možná jen dobÅ™e a to proto, že daní lidé nemusejí poslouchat hloupé Å™eÄi svých spolužáků. V urÄitých vÄ›cech je to ale i nevýhodné a to proto, že to nemůžete dávat najevo tak, jak byste chtÄ›li.

Lidé, kteří spolu chodí, by mÄ›li zvážit, jestli nÄ›komu o jejich vztahu Å™eknou nebo si to nÄ›jakou dobu nechají pro sebe. Kolikrát je to tak, že je lepší poÄkat, než vůbec zjistíte, jestli vám to ve vztahu funguje, než nÄ›co takového nÄ›komu Å™eknete. NÄ›kdy je dobré poÄkat alespoň Ätvrt roku. Pokud se stane, že se za tu dobu rozejdete, nikdo nemusí vÄ›dÄ›t, že za sebou máte Ätvrt roÄní vztah, který ale na konec nefungoval tak, jak jste doufali.

muž a žena

Lidé si musí urÄité vÄ›ci promyslet, aby toho na konec nelitovali, protože i to se může klidnÄ› stát. Opravdu je dobré nÄ›jakou dobu poÄkat, než zaÄnete druhým oznamovat, že s nÄ›kým chodíte. ÄŒlovÄ›k nikdy neví, jak to bude fungovat. Je dobré si ověřit, jak to bude fungovat a teprve poté s tím můžete jít ven.

NÄ›kdy je dobré, když si ÄlovÄ›k nepÅ™idÄ›lává více starostí. NÄ›kdy se opravdu vyplatí si poÄkat.