Nenechte se omezovat podprsenkou

Kdybychom nahlédli do historie, zjistíme, do jakých komických hábitů se lidé v minulosti oblékali, přesto se jeden takový rádoby „komický“ druh oděvu přenesl až do současnosti. Bývá dokonce přítomen ve většině šatníků dívek a žen. Ano, hádáte správně, podprsenka. Její skutečný přínos je však velice sporný, a dle vyjádření mnoha odborníků dokonce o žádný přínos nejde, ale spíše o negativní vliv na zdraví. Pod syntetickou tkaninou, těsně upnutou na tělo, se objevují ekzémy a podobné alergické reakce, pokožka je zarudlá a svědí, ale to není vše. Pravidelné nošení těchto korzetů způsobuje ochablost svalů hrudního koše, které udržují správný tvar poprsí, aby nebylo povislé.

žena bez podprsenky

Naštěstí zamířil i do této oblasti technický pokrok a nabízí ženské populaci elegantní řešení – kryty na bradavky a bílou pásku Lifties Lifties. S těmito pomůckami zastoupíte podprsenku a zároveň zjistíte, že ji vlastně k ničemu již nebudete potřebovat. Proč se trápit s něčím nepříjemným, když to není nutné, a poprsí lze patřičně vymodelovat mnohem jednodušším způsobem? A pokud máte dostatečně spolehlivé svalstvo hrudníku a vaše poprsí je skutečně sexy, postačí pouze zakrýt bradavky krycími terčíky a podprsenku nepotřebujete ani u večerních šatů, ani pod tričkem na cyklistickém výletu.

dívka v tričku

Výhodou pásků a terčíků Lifties je možnost jejich využití při všedních i slavnostních příležitostech. Hodí se vám do zaměstnání i na dovolenou, na oslavu jmenin, na svatbu, na promoci, zkrátka všude, kde jste v kontaktu s lidmi, a kde je vhodné mít patřičné oblečení.

Pásky i terčíky na bradavky vydrží na svém místě několik hodin, aniž by bylo nutné je neustále přelepovat a přestavovat. Jde o komfortní řešení i v době, kdy se pokožka zvýšeným způsobem potí, například v prostorách přetopených tanečních sálů, výstavišť, obchodních center či zdravotnických zařízení.