Žena nemá jen vagínu a ňadra, má i nohy


Krása žen spočívá v kombinaci těla a ducha. Toto je nezpochybnitelný fakt a hledáte-li si partnerku pouze s tělesnými přednostmi, s vizáží manekýny, ovšem s uzavřeným srdcem a dutou hlavou, dříve či později spláčete nad výdělkem. V ženském srdci se ukrývá mnoho krás a abyste je objevili, musíte proniknout do jejich hlubin a nebýt příliš povrchní.

bota na podpatku

Opačný extrém ale také není dobrý. Krása ženy spočívá i v její eleganci a touze vytvořit pro partnerský vztah atraktivní tělesnou vizáž mnoha prvků, s nimiž si muž může hrát, obdivovat je, pozorovat, dotýkat se jich, laskat je a vnímat i jejich typickou ženskou vůni. Možná vás v této souvislosti napadá, že máme na mysli ňadra s bradavkami a ženský klín, ale to rozhodně nejsou jediná lákadla. Všimněte si, kolik mužů se ohlédne za krásnou dívkou s dlouhýma nohama v minisukni, ačkoli má ňadra a klín zakryté oděvem. Obdivují ty ladné tvary hýždí, stehen a lýtek a představují si, jak je mají k dispozici ve svých rukách.

dámská obuv

Zouvejte boty až v posteli

Rozumné ženy se spíše ohlížejí za obuví bez podpatku, která umožňuje zdravou chůzi zejména při pohybu v přírodě, proto je také dnes tak oblíbený trend barefoot obuvi s tenkou a rovnou stélkou, co simuluje bosonohou chůzi, ovšem žádná https://www.koule.cz/novinky/tahle-holka-ma-fakt-boky-jako-skrin/ barefoot bota nezvedne tolik mužům testosteron, jako fialové kozačky na vyšším podpatku. Proč tomu tak je?

Krásné, přiměřeně svalnaté a netučné ženské nohy, hladce oholené a vhodně opálené jsou pro většinu mužů erotickým stimulem, který konkuruje odhalenému poprsí. Však si také všimněte, kolik mužů pozoruje tuto část těla, mají-li tu příležitost, a rozhodně se nejedná o fetišismus, protože by tím pádem muselo být alespoň devadesát procent mužů úchylných.

Vyšší podpatek dodá nohám na osobité kráse, zvednutá pata ještě více zvýrazní kotník a dá vyniknout hluboké klenbě. Klenba, která připomíná most, a všechna ta zakřivení lýtek a chodidel posouvají erotiku na vyšší úroveň. Toto je také důvod, proč mužům udělá radost chůze v botách na podpatku doma v ložnici, kde mohou své vyvolené boty vyzouvat až v posteli, těsně před začátkem milostných hrátek. Chodíte-li tedy venku v barefoot obuvi a doma obouváte k milostné předehře fialové kozačky, svému zdraví rozhodně neublížíte.