Když to ve vztahu neklape tak, jak by mělo

Pokud se stane, že to ve vztahu neklape tak, jak by mělo a vy chcete, aby to klapalo, což je základem, bylo by vhodné najít příčinu. Je možné, že příčina se ukáže velmi rychle, a to jen díky tomu, že už tušíte, kde je problém. Kolikrát může být problém v tom, že se vám například váš partner dostatečně nevěnuje, nebo může být problém v tom, že se vám naopak věnuje až příliš a vy si nemůžete pomalu sami zajít ani na toaletu. Obojí je velký extrém, díky kterému to může dopadnout tak, že daný vztah skončí. Nikdo nemá rád, pokud se mu druhá osoba nevěnuje a místo toho, aby si dva lidé společně povídali, je jeden z nich neustále na telefonu a místo toho, aby se své drahé polovičce věnoval, se stále dívá na hloupá videa nebo fotografie jiných dívek, které své tělo vystavují, kde jen to jde.

konec manželství

Je jasné, že z něčeho takového nebude vaše polovička nadšená. Bylo by dobré uvědomit si, že když máte možnost být po celém dni alespoň na pár hodin s vaší polovičkou, měli byste s ní daný čas trávit, a ne že se budete věnovat svému telefonu. Druhým extrémem je to, když se své polovičce věnujete až moc, a to v tom smyslu, že s ní chodíte pomalu až na záchod, aby na něm náhodou nebyla sama.

žena a muž

Něco takového může být druhému člověku nepříjemné a bylo by dobré si i něco takového uvědomit. V takovém vztahu člověk moc dlouho nevydrží. Bylo by dobré najít střed, který bude vyhovovat oběma stranám. Určitě daný střed nebude problém najít, ale bude to chtít určitou píli. Na mnohých věcech se dá domluvit, takže určitě společně přijdete na to, co vám vyhovuje a co vám naopak nevyhovuje. Je to opravdu o komunikaci, která musí být, aby vztah fungoval tak, jak fungovat má. Komunikujte, protože právě to je základem k řešení všeho, a to včetně problémů, které mohou způsobit i zánik vztahu. Jen málokdo o něco takového stojí.